ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
   
 

 



2018/2019

 

Finały powiatowe:
1)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych. /26.09.2017 Janów Lubelski/

Miejsce III drużyny chłopców w składzie: Biały Krystian, Kiszka Przemysław, Kupiec Eryk, Lenart Marcin, Lenart Rafał, Lewandowski Paweł , Maksim Dawid, Rząd Mateusz, Strzępek Sebastian.

Miejsce III drużyny dziewcząt w składzie: Baran Patrycja, Czarna Edyta, Dziadosz Kinga, Fiedurek Magdalena, Gębala Klaudia, Grab Maja, Kamińska Ewelina, Kupiec Kamila, Lewandowska Karolina, Skowrońska Wiktoria, Zarzeczna Katarzyna.

2)

Powiatowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

3)

Powiatowe zawody w pływaniu - sztafety i indywidualne dziewcząt i chłopców /2018.11.19 Janów Lubelski/

Kraul dziewcząt:

I. Maziarz Zuzanna

II, Romanovska Viktoriia

III. Czarny Edyta

Kraul chłopców:

II. Malec Marcin

III. Pasztaleniec Mateusz

Styl klasyczny dziewcząt:

III. Krzysztoń Izabela

4)

Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

(Janów Lubelski 2019.01.17)

Miejsce II drużyny dziewcząt: Kamińska E., Kokoszka A.

Miejsce III drużyny chłopców : Wcisło R., Małek K.

Miejsce V-VI drużyny chłopców: Golec M., Jarosz Ł

5)

Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt ORLIK (Janów Lubelski 2018.10.30)

Miejsce II drużyny dziewcząt w składzie: Pawlos G., Lewandowska K., Rząd B., Janik K., Kamińska E., Kupiec K., Baran P., Czarna E., Sulowska K., Dziadosz K., Gębicz A.

6)

Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej chłopców ORLIK (Janów Lubelski 2018.11.07)

Miejsce III drużyny chłopców w składzie: Długosz Arkadiusz., Flis Bartek., Flis Mateusz, Lenart Rafał , Myszak Dawid , Myszak Wojciech ,  Pizoń Łukasz,  Serwatka Paweł , Lenart Marcin, Golec Mateusz, Strzępek Sebastian

7)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt (Janów Lubelski 2019.02.26)

Miejsce I drużyny dziewcząt w składzie: Baran P., Gzik M., Jóźwiak M., Kamińska E., Podpora O., Rząd B., Serwa K., Sulowska K., Wieleba W., Zarzeczna K., Matysiak N.

8)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej chłopców.

9)

Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt. /Potoczek 04.03.2019/

Miejsce I drużyny w składzie: Bielak D., Bielak A., Dycha N., Góra A., Małek S., Oleszko K., Oleszko M., Styk A., Sulowska K.

10)

Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej dziewcząt.

11)

Finał Powiatowy Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej /Janów Lubelski 29.03.2019/

Klasyfikacja generalna zawodów:

Miejsce I drużyna w składzie: Baran Patrycja – Kpn., Czarna Edyta – Kpn., Maziarz Zuzanna - Ppn. z wynikiem 412 pkt.

Miejsce I drużyna w składzie: Pasztaleniec Mateusz – Kpn., Oleszko Emilia – Kpn., Baran Patrycja - Ppn. z wynikiem 403 pkt.

Klasyfikacja karabinu pneumatycznego:

1. Baran Patrycja - 152 pkt.

2. Czarna Edyta - 140 pkt.

5. Pasztaleniec Mateusz - 130 pkt.

6. Oleszko Emilia - 125 pkt.

Klasyfikacja pistoletu pneumatycznego:

1. Baran Patrycja - 148 pkt.

3. Maziarz Zuzanna - 120 pkt.

12)

Powiatowa Licealiada w Plażowej Piłce Siatkowej (Janów Lubelski, ZOOM NATURY 21.05.2019 r.)

W klasyfikacji dziewcząt drużyna w składzie Rząd Beata, Wieleba Agnieszka

miejsce II.

W klasyfikacji chłopców drużyna w składzie Lenart Marcin, Materniak Jakub

miejsce II.

1/2 Finałów wojewódzkich:
  1)

1/2 Finału Wojewódzkiego Licealiady w Piłce Ręcznej dziewcząt. /Kraśnik 11.03.2019/

Miejsce I drużyny w składzie: Bielak D., Bielak A., Dycha N., Góra A., Małek S., Oleszko K., Oleszko M., Styk A., Sulowska K.

  2)

1/2 Finału Wojewódzkiego Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt (Janów Lubelski 2019.03.05)

Miejsce III drużyny dziewcząt w składzie: Baran P., Gzik M., Jóźwiak M., Kamińska E., Podpora O., Rząd B., Serwa K., Sulowska K., Wieleba W., Zarzeczna K., Matysiak N.

Finały wojewódzkie:
  1)

Zawody Sportowo - Obronne Szkół Średnich Województwa Lubelskiego KRESY 2018 (Wolica - Sitaniec 12.10.2018 r.)

Miejsce I w klasyfikacji generalnej męskiej zajęła drużyna w składzie: Serwatka Paweł, Lenart Rafał, Lenart Marcin, Pasztaleniec Mateusz z wynikiem 1007 pkt.

Miejsce I w marszobiegu terenowym.

Miejsce I w strzelaniu drużynowym z wynikiem 122 pkt.

miejsce I w zadaniu przeciwpożarowym.

Miejsce I w rzucie granatem.

Miejsce I w klasyfikacji generalnej kobiecej zajęła drużyna w składzie: Baran Patrycja, Kulpa Izabela, Podpora Oktawia, Kamińska Ewelina, Gzik Magdalena z wynikiem 883 pkt.

Miejsce I w strzelaniu drużynowym z wynikiem 133 pkt.

Miejsce I w zadaniu przeciwpożarowym.

Miejsce I w zadaniu taktyka.

Indywidualnie strzelanie wygrała Baran Patrycja.

  2)

Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej. /03.04.2019 Lublin/

Miejsce VIII drużyny w składzie: Czarna Edyta, Pasztaleniec Mateusz, Oleszko Emilia, Baran Patrycja.

Indywidualnie miejsce I w pistolecie pneumatycznym zajęła Baran Patrycja z wynikiem 255 pkt.

Finały ogólnopolskie:

  1)

XXIV Mistrzostwa Sportowo-Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Puchar Ministra Obrony Narodowej BOLESŁAWIEC 2018 /13-16.09.2018 Bolesławiec/

W zawodach wzięła udział drużyna dziewcząt w składzie Kulpa K., Kulpa I., Baran P., Podpora O., Czarny E., Skrzypek M.

Dziewczęta w klasyfikacji generalnej kobiet zajęły miejsce III.

Podczas dnia pierwszego dziewczęta wzięły udział  w pięciu konkurencjach zajmując w nich następujące miejsca:

Marszobieg z wykonywaniem zadań na PK – miejsce IV,

Rzut granatem na odległość – miejsce IV,

Strzelanie z karabinu pneumatyczne go – miejsce II,

Strzelanie z pistoletu pneumatycznego – miejsce II,

Rzut granatem na celność – miejsce II.

W dniu drugim rozegrano dwie konkurencje:

Pływanie drużynowe – miejsce III,

Ośrodek Sprawności Fizycznej (OSF) – miejsce I.