ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
   
 

 



2019/2020

 

Finały powiatowe:
1)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych. /Zoom Natury Janów lubelski, 04.10.2019 r./

Miejsce I drużyny dziewcząt w składzie: Bieklak J., Brodowska S., Jagiełło W., Kaminska W., Lenart J., Machulak S., Nizińska K., Nosal A., Skrzypek K., Wolanin K., Zarańska K.

Miejsce II drużyny chłopców w składzie: Fijałkowski D., Flis B., Gajur Ł., Golec M., Kiszka P., Kowal K., Król J., Lenart M., Lewandowski P., Pasztaleniec M., Pasztaleniec W., Pyć J., Serwatka P., Szmidt B., Wojtan 1 SZ., Wojtan 2 SZ., Wołoszynek R.

2)

Powiatowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

3)

Powiatowe zawody w pływaniu - sztafety i indywidualne dziewcząt i chłopców /

4)

Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

5)

Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt

6)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej chłopców

7)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt.

8)

Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt.

9)

Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej dziewcząt.

10)

Finał Powiatowy Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej

11)

Powiatowa Licealiada w Plażowej Piłce Siatkowej

1/2 Finałów wojewódzkich:
  1)

1/2 Finału Wojewódzkiego Licealiady dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych.

  2)  

Finały wojewódzkie:
  1)

Wojewódzkie Mistrzostwa LOK Juniorów i Młodzików w strzelectwie sportowym z broni kulowej. /Bychawa 19.09.2019 r./

Miejsce I drużyna w składzie: Serwatak P., Pasztaleniec M., Lenart M., Gajur Ł.

Strzelenie indywidualne pistolet sportowy:

1. Serwatak Paweł

3. Pasztaleniec Mateusz

Dwubój strzelecki :

2. Pasztaleniec Mateusz

  2)

XII Zawody Sportowo - Obronne Szkół Średnich Województwa Lubelskiego KRESY 2019. /Wolica - Sitaniec 11.10.2019 r./

Miejsce I w klasyfikacji generalnej dziewcząt drużyna w składzie: Kulpa I., Baran P., Czarna E., Zarańska K.
Miejsce I w marszobiegu w klasyfikacji dziewcząt.
Miejsce I w strzelaniu drużynowym dziewcząt.

Miejsce I w klasyfikacji generalnej chłopców drużyna w składzie: Serwatka P., Pasztaleniec M., Lenart M., Gajur Ł.
Miejsce I w marszobiegu w klasyfikacji chłopców.
Miejsce I w strzelaniu drużynowym chłopców.

W strzelaniu indywidualnym
1. Pasztaleniec M.
2. Baran P.
3. Gajur Ł.

Finały ogólnopolskie:

  1)

XXV Mistrzostwa Sportowo-Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Puchar Ministra Obrony Narodowej BOLESŁAWIEC 20189/26-29.08.2019 Bolesławiec/

Mistrzostwo drużyny dziewcząt w składzie: Baran P., Czarny E., Skrzypek M.

Wicemistrzostwostwo drużyny chłopców; w składzie: Serwatka P., Lenart M., Pasztaleniec M., Gajur Ł.

Mistrzostwo w strzelania z KBK AK zdobył Lenart M.

  2)  
  3)  
  4)