ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
   
 

 



2022/2023

 

Finały powiatowe:
1)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców Badmintonie. (Potoczek 2022.11.09)

Miejsce I drużyny dziewcząt w składzie: Czubacka Sara, Florek Julia, Kamyszek Kamila, Skrzypek Klaudia.

Miejsce III drużyny chłopców w składzie: Jaskowiak Mateusz, Pasztaleniec Wojciech,Wołoszynek Rafał.

2)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców w pływaniu drużynowym i indywidualnym. (Janów Lubelski 2022.11.29)

Miejsce II w stylu dowolnym chłopców: Baj Norbert.

Miejsce III w stylu dowolnym dziewcząt: Mucha Natalia

3)

Powiatowa Licealiada w Szachach (Janów Lubelski 02.12.2022)

Miejsce IV drużyny.

Drużyna w składzie: Jaskowiak Mateusz, Drzazga Jacek, Czajka Rafał, Jaszyna Karol, Czajka Kinga.

4)

Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym (07.02.2023 Potoczek)

Miejsce III drużyny dziewcząt.

Drużyna w składzie: Kwaśniewska Izabela, Kołtyś Katarzyna.

Miejsce  V drużyny dziewcząt.

Drużyna w składzie:

Miejsce III drużyny chłopców.

Drużyna w składzie: Szwedo Radosław, Zyśko Rafał.

Miejsce IV drużyny chłopców.

Drużyna w składzie: Mazur Łukasz, Mazur Mateusz.

5)

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców (Janów Lubelski 28.02.2023)

Miejsce III drużyny dziewcząt:

Drużyna w składzie: Kamyszek Kamila, Li Alina, Bielak Małgorzata, Śmietana Emilka, Moskowicz Kinga, Brzuch Natalia, Osieł Angelika, Skrzypek Klaudia, Wolanin Katarzyna,Makowej Tatiana, Kolasa Kinga.

Miejsce III drużyny chłopców.

Drużyna w składzie: Breś Bartłomiej, Filewicz Jakub, Gałus Kacper, Jaszyna Karol, Wołoszynek Rafał, Mazur Łukasz, Matysiak Krystian, głaz  Łukasz, Mateusz Góra, Baran Radosław, Czajka Rafał.

6)

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej dziewcząt

(Janów Lubelski 13.04.2023)

Miejsce I drużyny dziewcząt.

Drużyna w składzie: Czubacka Sara, Abram Natasza, Kiszka Anna, Zapora Aneta, Chwiejczak Oliwia, Kolasa Kinga, Abram Agata, Skrzypek Klaudia, Kamińska Wiktoria, Nosal Aleksandra, Kamyszek Kamila, Machulak Sandra, Kawęcka Gabriela.

7)

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców

(Janów Lubelski 14.04.2023)

Miejsce I drużyny chłopców.

Drużyna w składzie: Breś Bartłomiej, Jargiło Dawid, Klimek Mikołaj, Matysiak Krystian, Jaskowiak Mateusz, Jaskowski Szymon, Dębniiak Dawid, Czajka Rafał, Mazur Łukasz, Gałus Kacper, Pniak Krystian, Sosnówka Michał, Sudół Jan.

8)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców

w piłce koszykowej 3x3

(Janów Lubelski 27.04.2023)

Miejsce I drużyny dziewcząt.

Drużyna dziewcząt w składzie: Kamyszek Kamila, Machulak Weronika, Kopiwoda Kamila, Zapora Aneta.

Miejsce III drużyny chłopców.

Drużyna w składzie: Czajka Rafał, Maćkowski Oskar, Mazur Michał, Moskal Eryk.

9)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców

w plażowej piłce siatkowej (Janów Lubelski 18.05.2023)

Miejsce I drużyny dziewcząt.

Drużyna dziewcząt w składzie: Śmietana Emilia, Kamyszek Kamila, Skrzypek Klaudia, Bielak Małgorzta.

Miejsce III drużyny chłopców.

Drużyna w składzie: Breś Bartłomiej, Gałus Kacper, Matysiak Krystian, Jaszyna Karol.

1/2 Finałów wojewódzkich:
  1)

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady dziewcząt w Badmintonie. (Tarnogród 2022.11.25)

Miejsce III drużyny dziewcząt w składzie: Kamila Kamyszek, Klaudia Skrzypek, Sara Czubacka.

  2)

1/2 Finału Wojewódzkiego Licealiady w piłce nożnej dziewcząt

(Biłgoraj 19.04.2023)

Miejsce II drużyny dziewcząt.

Drużyna w składzie: Abram Natasza, Abram Agata, Chwiejczak Oliwia, Kamińska Oliwia, Kamyszek Kamila, Kawęcka Gabriela, Kiszka Anna, Nosal Aleksandra, Sznura Małgorzata, Wolanin Katarzyna, Zapora Aneta.

  3)

1/2 Finału Wojewódzkiego Licealiady w piłce nożnej chłopców. (Kraśnik 20.04.2023)

Miejsce III drużyny.

Drużyna w składzie: Breś Bartłomiej, Czajka Rafał, Dębniak Dawid, Fijałkowski Dawid, Gałus Kacper, Jargiło Dawid, Jaskowiak Mateusz, Klimek Mikołaj, Matysiak Krystian, Mazur Łukasz, Moskowicz Łukasz, Sudół Jan.

     

Finały wojewódzkie:
  1)  

Finały ogólnopolskie:

  1)

Yuliana Zakypen , Mistrzostwa Polski w Kickboxingu II Puchar Polski w Lublinie (Lublin 15.02.2023)

I miejsce w kategorii 60 kg.

II miejsce w kategorii 65 kg.