ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
   
 

 



2023/2024

 

Finały powiatowe:
1)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców w drużynowych biegach przełajowych. (Janów Lubelski 04.10.2023 r.)

Miejsce I drużyny dziewcząt w składzie: Abram N., Zapora A., Abram A., Jakubiec K., Sadowska A., Lewczyk O. pk. Kaproń A., Wnuk A.

Miejsce II drużyny chłopców w składzie: Czjka R., Uzar O., Serwatka K., Łukasik K., Winiarczyk M., Kuśmierz M., pk. Vitkowski M., Janik A., Wiechnik P., Koperky A.

2)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców Badmintonie. (Potoczek 30.10.2023 r.)

Miejsce I drużyny dziewcząt w składzie: Skrzypek Klaudia, Kamyszek Kamila.

Miejsce III drużyna chłopców w składzie: Szwedo Radosław, Wołoszynek Rafał.

3)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców w pływaniu drużynowym i indywidualnym.

4)

Powiatowa Licealiada w Szachach

5)

Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym

6)

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców (Janów Lubelski 23.01.2024 r.)

Miejsce IV drużyny dziewcząt w składzie: Bużewicz J., Kamyszek K., Kolasa k., Śmietana E., Bielak M., Kubina A., Makovei T., Moskowicz K., Wronka O.

Miejsce II drużyny chłopców w składzie: Breś B., Gałus K., Matysiak K., Jaszyna K., Mazur Ł., Biernat M., Kopetskyi O., Markovskyi M., Novitsky I., Sarkov A., Skrypnik B., Vitkovskyi M.

7)

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej dziewcząt

8)

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców

9)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców

w piłce koszykowej 3x3

10)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców

w plażowej piłce siatkowej

1/2 Finałów wojewódzkich:
  1)

1/2 Finału Wojewódzkiej Licealiady dziewcząt i chłopców w drużynowych biegach przełajowych. (Biszcza 10.10.2023 r.)

Miejsce III drużyny dziewcząt w składzie: Abram N., Zapora A., Jakubiec K., Sadowska A., Lewczyk O., Kaproń A.,

Miejsce V drużyny chłopców w składzie: Czjka R., Serwatka K., Winiarczyk M., Kuśmierz M., Vitkowski M., Janik A.

  2)

1/2 Finału Wojewódzkiego Licealiady dziewcząt i chłopców w badmintonie. (Tarnogród 09.11.2023 r.)

Miejsce III drużyny dziewcząt w składzie: Skrzypek Klaudia, Kamyszek Kamila.

  3)  
     

Finały wojewódzkie:
  1)  

Finały ogólnopolskie:

  1)

Yuliana Zakypen

Wicemistrzynią Juniorek Młodszych w kat. 60 kg.

Amatorska Liga Kickboxingu w Formie Low Kick

(Kielce, 14.10.2023)