ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

 

 
   
   
   
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sport w Szkole

              

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców w piłce siatkowej (Janów Lubelski 23.01.2024 r.)

I Szkolny Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej  klasyfikacja po fazie grupowej

I Szkolny Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

1/2 Finału Wojewódzkiego Licealiady dziewcząt i chłopców w badmintonie. (Tarnogród 09.11.2023 r.)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców w badmintonie. (Potoczek 30.10.2023 r.)

Yuliana Zakypen Wicemistrzynią Juniorek Młodszych w kat. 60 kg.

Amatorska Liga Kickboxingu w Formie Low Kick (Kielce, 14.10.2023)

1/2 Finału Wojewódzkiej Licealiady dziewcząt i chłopców w drużynowych biegach przełajowych. (Biszcza 10.10.2023 r.)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców w drużynowych biegach przełajowych. (Janów Lubelski 04.10.2023 r.)

Przepisy Streetballa

Zajęcia na basenie w roku szkolnym 2023/2024

Nauczyciele wychowania fizycznego

w Zespole Szkół im. W. Witosa

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej

dziewcząt i chłopców.

Dzisiaj na hali sportowej w Zespole Szkół im. W. Witosa odbyły się Powiatowe Zawody Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Podczas zaciętej rywalizacji nasi chłopcy zajęli 2. a dziewczęta 4. miejsce. Rywalizowali z uczniami z innych szkół średnich w powiecie.

Chociaż poziom gry był naprawdę interesujący, to normalną rzeczą jest również brak najwyższego podium dla naszych sportowców.

„Każda porażka jest szansą, aby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej.”

💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

Następnym razem zostaniemy ZWYCIĘZCAMI !!!

I Szkolny Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

klasyfikacja dziewcząt.

1. Klasa II A LO

2. Klasa I A LO

3. Klasa I B LO

I Szkolny Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

klasyfikacja po fazie grupowej chłopców.

 

PÓŁFINAŁY

 

 

 

 

 

FC Puszapy - 3 LEŚ/GEO

:

Choroszcz Team - 4 LOG

 

 

 

FC Blaszak - 3 LO

 0 : 1

Klub Szczęśliwej Starości - 5 LEŚ

 

GRUPA  A                
                   
  FC Puszapy - 3 LEŚ/GEO Stare Wyjadacze - 4 ŻL FC Pasieka City - 3 LOG Golonki z Biedronki - 2 LGD Chłopakli z Mondeło - 4 LO FC Blaszak - 3 LO FC Gondola - 1 LO PUNKTY DRUŻYNY MIEJSCE
FC Puszapy - 3 LEŚ/GEO   1 - 0 3 - 1 2 - 0 4 - 2 2 - 0 1 - 0 18 I
Stare Wyjadacze - 4 ŻL 0 - 1   0 - 0 0 - 3 0 - 1 0 - 0 0 - 2 2 VI
FC Pasieka City - 3 LOG 1 - 3 0 - 0   1 - 0 0 - 2 2 - 4 1 - 0 7 IV
Golonki z Biedronki - 2 LGD 0 - 2 3 - 0 0 - 1   4 - 1 1 - 0 1 - 5 9 III
Chłopakli z Mondeło - 4 LO 2 - 4 1 - 0 2 - 0 1 - 4   0 - 3 1 - 3 6 V
FC Blaszak - 3 LO 0 - 2 0 - 0 4 - 2 0 - 1 3 - 0   1 - 0 10 II
FC Gondola - 1 LO 0 - 1 2 - 0 0 - 1 5 - 1 3 - 1 0 - 1   9 III
                   
GRUPA  B                
                   
  Redbull - 1 PROG Gumisie - 2 LO Dziki z Logistyki - 1 LGH FC Kuchnia - 2 TŻ/H Choroszcz Team - 4 LOG Klub Szczęśliwej Starości - 5 LEŚ Bukmacherzy FC - 5 LOG PUNKTY DRUŻYNY MIEJSCE
Redbull - 1 PROG   2 - 1 0 - 1 1 - 1 0 - 4 0 - 2 0 - 1 4 VI
Gumisie - 2 LO 1 - 2   0 - 0 2 - 2 4 - 1 0 - 2 1 - 2 5 V
Dziki z Logistyki - 1 LGH 1 - 0 0 - 0   3 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 1 8 IV
FC Kuchnia - 2 TŻ/H 1 - 1 1 - 4 0 - 3   0 - 4 0 - 3 1 - 3 1 VII
Choroszcz Team - 4 LOG 4 - 0 2 - 2 1 - 0 4 - 0   2 - 4 1 - 0 13 II
Klub Szczęśliwej Starości - 5 LEŚ 2 - 0 2 - 0 1 - 0 3 - 0 4 - 2   1 - 0 18 I
Bukmacherzy FC - 5 LOG 1 - 0 2 - 1 1 - 1 3 - 1 0 - 1 0 - 1   10 III

 

I Szkolny Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

Podczas losowania wyłoniono następujące grupy:

 

GRUPA A  
    Nazwa drużyny
  1 FC Puszapy - 3 LEŚ/GEO
  2 Stare Wyjadacze - 4 ŻL
  3 FC Pasieka City - 3 LOG
  4 Golonki z Biedronki - 2 LGD
  5 Chłopakli z Mondeło - 4 LO
  6 FC Blaszak - 3 LO
  7 FC Gondola - 1 LO
     
GRUPA B  
    Nazwa drużyny
  1 Redbull - 1 PROG
  2 Gumisie - 2 LO
  3 Dziki z Logistyki - 1 LGH
  4 FC Kuchnia - 2 TŻ/H
  5 Choroszcz Team - 4 LOG
  6 Klub Szczęśliwej Starości - 5 LEŚ
  7 Bukmacherzy FC - 5 LOG

 

Gry będą się odbywać według następującego harmonogramu:

(zaznaczone mecze zostaną rozegrane na lekcjach wf)

 

GRUPA   "A"

 

 

 

 

Stare Wyjadacze - 4 ŻL

2x7

FC Gondola - 1 LO

FC Pasieka City - 3 LOG

3x6

FC Blaszak - 3 LO

Golonki z Biedronki - 2 LGD

4x5

Chłopakli z Mondeło - 4 LO

FC Puszapy - 3 LEŚ/GEO

1x7

FC Gondola - 1 LO

Stare Wyjadacze - 4 ŻL

2x5

Chłopakli z Mondeło - 4 LO

FC Pasieka City - 3 LOG

3x4

Golonki z Biedronki - 2 LGD

FC Puszapy - 3 LEŚ/GEO

1x6

FC Blaszak - 3 LO

FC Gondola - 1 LO

7x5

Chłopakli z Mondeło - 4 LO

Stare Wyjadacze - 4 ŻL

2x3

FC Pasieka City - 3 LOG

FC Puszapy - 3 LEŚ/GEO

1x5

Chłopakli z Mondeło - 4 LO

FC Blaszak - 3 LO

6x4

Golonki z Biedronki - 2 LGD

FC Gondola - 1 LO

7x3

FC Pasieka City - 3 LOG

FC Puszapy - 3 LEŚ/GEO

1x4

Golonki z Biedronki - 2 LGD

Chłopakli z Mondeło - 4 LO

5x3

FC Pasieka City - 3 LOG

FC Blaszak - 3 LO

6x2

Stare Wyjadacze - 4 ŻL

FC Puszapy - 3 LEŚ/GEO

1x3

FC Pasieka City - 3 LOG

Golonki z Biedronki - 2 LGD

4x2

Stare Wyjadacze - 4 ŻL

FC Blaszak - 3 LO

6x7

FC Gondola - 1 LO

FC Puszapy - 3 LEŚ/GEO

1x2

Stare Wyjadacze - 4 ŻL

Golonki z Biedronki - 2 LGD

4x7

FC Gondola - 1 LO

Chłopakli z Mondeło - 4 LO

5x6

FC Blaszak - 3 LO

 

 

 

 

GRUPA   "B"

 

 

 

 

Gumisie - 2 LO

2x7

Bukmacherzy FC - 5 LOG

Dziki z Logistyki - 1 LGH

3x6

Klub Szczęśliwej Starości - 5 LEŚ

FC Kuchnia - 2 TŻ/H

4x5

Choroszcz Team - 4 LOG

Redbull - 1 PROG

1x7

Bukmacherzy FC - 5 LOG

Gumisie - 2 LO

2x5

Choroszcz Team - 4 LOG

Dziki z Logistyki - 1 LGH

3x4

FC Kuchnia - 2 TŻ/H

Redbull - 1 PROG

1x6

Klub Szczęśliwej Starości - 5 LEŚ

Bukmacherzy FC - 5 LOG

7x5

Choroszcz Team - 4 LOG

Gumisie - 2 LO

2x3

Dziki z Logistyki - 1 LGH

Redbull - 1 PROG

1x5

Choroszcz Team - 4 LOG

Klub Szczęśliwej Starości - 5 LEŚ

6x4

FC Kuchnia - 2 TŻ/H

Bukmacherzy FC - 5 LOG

7x3

Dziki z Logistyki - 1 LGH

Redbull - 1 PROG

1x4

FC Kuchnia - 2 TŻ/H

Choroszcz Team - 4 LOG

5x3

Dziki z Logistyki - 1 LGH

Klub Szczęśliwej Starości - 5 LEŚ

6x2

Gumisie - 2 LO

Redbull - 1 PROG

1x3

Dziki z Logistyki - 1 LGH

FC Kuchnia - 2 TŻ/H

4x2

Gumisie - 2 LO

Klub Szczęśliwej Starości - 5 LEŚ

6x7

Bukmacherzy FC - 5 LOG

Redbull - 1 PROG

1x2

Gumisie - 2 LO

FC Kuchnia - 2 TŻ/H

4x7

Bukmacherzy FC - 5 LOG

Choroszcz Team - 4 LOG

5x6

Klub Szczęśliwej Starości - 5 LEŚ

1/2 Finału Wojewódzkiego Licealiady dziewcząt i chłopców w badmintonie. (Tarnogród 09.11.2023 r.)

Miejsce III drużyny dziewcząt w składzie: Skrzypek Klaudia, Kamyszek Kamila.

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców w badmintonie. (Potoczek 30.10.2023 r.)

Miejsce I drużyny dziewcząt w składzie: Skrzypek Klaudia, Kamyszek Kamila.

Miejsce III drużyna chłopców w składzie: Szwedo Radosław, Wołoszynek Rafał.

 

Yuliana Zakypen

Wicemistrzynią Juniorek Młodszych w kat. 60 kg.

Amatorska Liga Kickboxingu w Formie Low Kick

(Kielce, 14.10.2023)

1/2 Finału Wojewódzkiej Licealiady

dziewcząt i chłopców w drużynowych biegach przełajowych. (Biszcza 10.10.2023 r.)

Miejsce III drużyny dziewcząt w składzie: Abram N., Zapora A., Jakubiec K., Sadowska A., Lewczyk O., Kaproń A.,

Miejsce II drużyny chłopców w składzie: Czjka R., Serwatka K., Winiarczyk M., Kuśmierz M., Vitkowski M., Janik A.

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców

w drużynowych biegach przełajowych.

(Janów Lubelski 04.10.2023 r.)

Miejsce I drużyny dziewcząt w składzie: Abram N., Zapora A., Abram A., Jakubiec K., Sadowska A., Lewczyk O. pk. Kaproń A., Wnuk A.

Miejsce II drużyny chłopców w składzie: Czjka R., Uzar O., Serwatka K., Łukasik K., Winiarczyk M., Kuśmierz M., pk. Vitkowski M., Janik A., Wiechnik P., Koperky A.

Przepisy Streetballa

w poniższym linku zainteresowani znajdą przepisy gry:

https://youtu.be/AgT8fJmd8Dw

 

Zajęcia na basenie w roku szkolnym 2023/2024

Po przyjściu na basen zgłaszacie się do instruktora.

 

   
   
   
   
   

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

pracujący w Zespole Szkół

 

mgr Cezary  

Dobrowolski

od 1999

mgr Radosław 

Szymański

od 2005

mgr Joanna

Sajewska

od 2013

mgr Andrezej Jarosz od 2016

mgr Grzegorz

Ciupak

od 2009

mgr Wiesław Mucha od 2014 do 2018
mgr Janusz Sulowski od 2014 do 2016

mgr Ryszard  

Majkowski

od 2007 do 2012

mgr Ryszard  

Boryński

od 2008 do 2009

od 1999 do 2000

mgr Angelika

Peret

od 2005 do 2007

mgr Grażyna

Skiba

od 1993 do 2006

mgr Łukasz

Widz

od 2007 do 2008

mgr Małgorzata

Lewczuk

od 2004 do 2005

mgr Wioletta

Rząd

od 2003 do 2005

mgr Daniel

Tomiło

od 2003 do 2004

mgr Andrzej

Janacz

od 1995 do 2000

mgr Beata

Hulak

od 1996 do 1999

mgr Tomasz

Hulak

od 1996 do 1998

mgr Andrzej

Majkowski

od 1995 do 1996

mgr Grzegorz

Nieborak

od 1995 do 1996

mgr Stefan

Hałabis

od 1991 do 1993