ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 


Rekordziści Szkoły

Rekordy Szkoły Dziewcząt w poszczególnych próbach.

/ aktualizacja jesień 2022/

Bieg 50m.

1

Wieczorek Justyna

7,01 sek.

I TOUG

rok urodzenia 1993

2

Skrzypek Aneta

7,07 sek.

II TOUG

rok urodzenia 1994

3

Nowak Kinga

7,11 sek.

III T Log

rok urodzenia 1997

4

Chmiel Agnieszka

7,21 sek.

IV a TZ

rok urodzenia 1990

5

Hałabis Iwona

7,23 sek.

I a LO

rok urodzenia 1993

6

Małek Paulina

7,26 sek.

II b LO

rok urodzenia 1998

7

Kondrat Marlena

7,32 sek.

III b LO

rok urodzenia 1992

8

Taradyś Ewelina

7,43 sek.

II TOUG

rok urodzenia 1992

9

Flis Paulina

7,44 sek.

II TOUG

rok urodzenia 1992

10

Nurecka Jagoda

7,44 sek.

I TOUG

rok urodzenia 1994

 

 

Skok w dal

1

Chmiel Anna

250 cm

IV b TZ

rok urodzenia 1986

2

Skrzypek Dominika

216 cm

III T Log

rok urodzenia 1997

3

Gwizdal Izabela

211 cm

IV TŻiUG

rok urodzenia 1998

4

Rak Aleksandra

211 cm

III a LO

rok urodzenia 1997

5

Abram Agata

210 cm

III TL

rok urodzenia 2005

6

Nurecka Jagoda

209 cm

II TZ

rok urodzenia 1994

7

Małek Małgorzata

207 cm

II T Log

rok urodzenia 2001

8

Pizoń Izabela

206 cm

IV T Geo

rok urodzenia 1999

9

Jaworska Marlena

206 cm

II b LO

rok urodzenia 1998

10

Dolecka Katarzyna

206 cm

III a TZ

rok urodzenia 1990

 

 

Bieg 800 m.

1

Gajór Katarzyna

186 sek.

IV a TZ

rok urodzenia 1986

2

Boś Agnieszka

187 sek.

I TZ

rok urodzenia 1984

3

Skrzypek Aneta

188 sek.

II TZ

rok urodzenia 1994

4

Bielak Iwona

192 sek.

IV a TZ

rok urodzenia 1986

5

Hałabis Iwona

193 sek.

I a LO

rok urodzenia 1993

6

Flis Katarzyna

195 sek.

I c LO

rok urodzenia 1993

7

Skrzypek Monika

195 sek.

I c LO

rok urodzenia 1993

8

Kliza Kinga  

198 sek.

IV a TZ

rok urodzenia 1986

9

Kamiińska Ewelina

201 sek.

II T Hot

rok urodzenia 1999

10

Lenart Wiktoria

201 sek.

I T Geod

rok urodzenia 1999

11

Gawron Katarzyna

208 sek.

III b LO

rok urodzenia 1990

 

 

Siła dłoni w kilogramach.

1

Gajór Katarzyna

60 kg

IV a TZ

rok urodzenia 1986

2

Kamieńska Marta

60 kg

IV a TZ

rok urodzenia 1986

3

Tylus Ewelina

58 kg

IV a TZ

rok urodzenia 1986

4

Dziewa Magda

56 kg

IV a TZ

rok urodzenia 1986

5

Łagód Grażyna

56 kg

IV a TZ

rok urodzenia 1986

6

Momot Katarzyna

56 kg

IV a TZ

rok urodzenia 1986

7

Fiałkowska Monika

56 kg

IV a TZ

rok urodzenia 1986

8

Mazur Emilia

56 kg

IV a TZ

rok urodzenia 1986

 

 

Zwis na czas.

1

Ciupak Karolina

75,15 sek.

IV TGH

rok urodzenia 2003

2

Pastucha Aleksandra

63,76 sek.

IV B LO

rok urodzenia 2004

3

Pieczykolano Iwona

62,00 sek.

IV a TZ

rok urodzenia 1989

4

Shen Mariia

57,60 sek.

II TŻH

rok urodzenia 2006

5

Zarańska Klaudia

54,04 sek.

IV B LO

rok urodzenia 2004

6

Małek Maja

52,84 sek.

II T Leś

rok urodzenia 2006

7

Ligaj Ewelina

51,54 sek.

II TL

rok urodzenia 2006

8

Kawęcka Gabriela

50,00 sek.

I A LO

rok urodzenia 2007

9

Wronka Oliwia

49,31 sek.

II TL

rok urodzenia 2006

10

Lozora Sofia

48,78 sek.

IV TGH

rok urodzenia 2004

 

 

Bieg 4×10m.

1

Abram Agata

9,80 sek.

III TL

rok urodzenia 2005

2

Chmiel Agnieszka

9,81 sek.

III a TZ

rok urodzenia 1990

3

Jarmuła Aneta

9,91 sek.

III a TZ

rok urodzenia 1990

4

Krzak Urszula

9,91 sek.

III b LO

rok urodzenia 1990

5

Wieczorek Justyna

10,01 sek.

I TOUG

rok urodzenia 1993

6

Tutak Bożena

10,01 sek.

I C LO

rok urodzenia 1992

7

Wiatr Klaudia

10,20 sek.

IV TGH

rok urodzenia 2003

8

Ciupak Natalia

10,03 sek.

IV T HG

rok urodzenia 2002

9

Flis Katarzyna

10,07 sek.

I C LO

rok urodzenia 1993

10

Szpot Faustyna

10,08 sek

II TOUG

rok urodzenia 1995

11

Daśko Beata

10,08 sek.

II LP

rok urodzenia 1989

12

Drzymała Patrycja

10,08 sek.

II B LO

rok urodzenia 1992

 

 

Siady z leżenia

1

Rak Aleksandra

50

III A LO

rok urodzenia 1997

2

Kupiec Kamila

45

III T Geo

rok urodzenia 1999

3

Pałka Aleksandra

45

III A LO

rok urodzenia 1997

4

Sosnówka Magdalena

45

III A LO

rok urodzenia 1991

5

Podpora Oktawia

42

III LO mun

rok urodzenia 2000

6

Robak Patrycja

41

II B LO

rok urodzenia 1998

7

Jarmuł Aneta

41

IV A TZ

rok urodzenia 1990

8

Wieleba Agnieszka

40

II T Log

rok urodzenia 2001

9

Krzos Ewa

39

III A LO

rok urodzenia 1991

10

Śliwińska Beata

39

III A LO

rok urodzenia 1991

 

Skłon tułowia

1

Kondrat Marlena

36+

I b LO

rok urodzenia 1992

2

Pizoń Izabela

36+

IV T Geo

rok urodzenia 1999

3

Pikula Wiktoria

32 +

II T Log

rok urodzenia 2006

4

Radwańska Ewelina

30+

II T H/G

rok urodzenia

5

Suchara Ewelina

30 +

III B LO

rok urodzenia 1997

6

Sirko Klaudia

29+

III B LO

rok urodzenia 1997

7

Malec Emila

29+

II C LO

rok urodzenia 1991

8

Bożek Joanna

28+

IV TŻiUG

rok urodzenia 1998

9

Szuba Patrycja

28+

II TOUG

rok urodzenia 1995

10

Szatkowska Weronika

27+

II T Log

rok urodzenia 2006

11

Kolasa Elżbieta

27+

II TOUG

rok urodzenia 1993

 

Rekordy Szkoły Chłopców w poszczególnych próbach.

/ aktualizacja jesień 2022/

 

Bieg 50m.

1

Sulowski Paweł

5,95 sek.

III a LO

rok urodzenia 1993

2

Sajdak Piotr

6,10 sek.

II a LO

rok urodzenia 1998

3

Zarzeczny Dawid

6,10 sek.

II T Log

rok urodzenia 1998

4

Krzosek Daniel

6,10 sek.

II a LO

rok urodzenia 1995

5

Łukasiewicz Piotr

6,14 sek.

I T Leśnik

rok urodzenia 1995

6

Pizoń Paweł

6,18 sek.

III T Log

rok urodzenia 1997

7

Kiszka Bartłomiej

6,21 sek.

I T Logis.

rok urodzenia 1994

8

Nosal Tomasz

6,25 sek.

II a LO

rok urodzenia 1993

9

Jakubiec Kamil

6,27 sek.

III T Log

rok urodzenia 1997

10

Polnicki Damian

6,27 sek.

III a LO

rok urodzenia 1992

 

Skok w dal

1

Zyśko Rafał

303 cm

IV TL

rok urodzenia 2004

2

Krzak Jacek           

295 cm

II LP

rok urodzenia 1988

3

Szyszka Sławomir

290cm

IV a TZ

rok urodzenia 1990

4

Markiewicz Kamil   

286 cm

IV a TZ

rok urodzenia 1986

5

Stański Bartosz

284 cm

III a LO

rok urodzenia 2003

6

Drzymała Daniel

281 cm

III c LO

rok urodzenia 1991

7

Nosal Tomasz

280 cm

I a LO

rok urodzenia 1993

8

Lipski Krzysztof

280 cm

III b LO

rok urodzenia 1987

9

Wiciński Paweł

280 cm

III a LO

rok urodzenia 1988

10

Wnuk Karol

277 cm

III LP

rok urodzenia 1988

 

 

 

 

 

 

Bieg 1000 m.

1

Jakubiec Jarosław

179 sek.

III a LO

rok urodzenia 1997

2

Gromysz Dawid

189 sek.

III a LO

rok urodzenia 1987

3

Nosal Tomasz

191 sek.

II a LO

rok urodzenia 1993

4

Malec Michał

192 sek.

III a LO

rok urodzenia 1987

5

Widz Tomasz

192 sek.

II LP

rok urodzenia 1988

6

Zarzeczny Dawid

194 sek.

II T Log.

rok urodzenia 1998

7

Szmidt Sylwester

194 sek.

III b TZ

rok urodzenia 1987

8

Kamiński Tomasz

195 sek.

II b LO

rok urodzenia 1989

9

Wolanin Dominik

196 sek.

II TŻ i UG

rok urodzenia 1999

10

Sulowski Łukasz

196 sek.

II c LO

rok urodzenia 1992

11

Jarosz Jakub

196 sek.

I a LO

rok urodzenia 1994

 

Siła dłoni w kilogramach.

1

Pikula Tomasz

80 kg

III b LO

rok urodzenia 1987

2

Kłyś Andrzej

78 kg

II a LO

rok urodzenia 1992

3

Wiechnik Konrad

74 kg

IV T Leś.

rok urodzenia 1996

4

Kędra Marek

74 kg

II b LO

rok urodzenia 1988

5

Łagud Piotr

72 kg

IV T Leś.

rok urodzenia 1996

6

Urban Rafał 

72 kg 

III b LO

rok urodzenia 1987

7

Błoński Andrzej

72 kg

IV a TZ

rok urodzenia 1986

8

Torba Patryk

70 kg.

II a LO

rok urodzenia 1995

9

Szyfer Bartłomiej

70 kg

II LP

rok urodzenia 1988

10

Wnuk Karol 

70 kg

II LP

rok urodzenia 1988

11

Matysiak Piotr

70 kg

III b TZ

rok urodzenia 1987

12

Pałka Artur

70 kg

IV a TZ

rok urodzenia 1986

13

Kasica Marcin

70 kg

IV b TZ

rok urodzenia 1986

14

Jargiło Krzysztof

70 kg

II a LO

rok urodzenia 1990

 

 

Ugięcia rąk w zwisie

1

Szyszka Sławomir

48 razy

IV a TZ

rok urodzenia 1990

2

Miazga Paweł

31 razy

III b LO

rok urodzenia 1990

3

Mazur Dariusz

29 razy

III LP

rok urodzenia 1988

4

Malec Marcin

28 razy

III LP

rok urodzenia 1988

5

Ziółkowski Dariusz

28 razy

IV b TZ

rok urodzenia 1987

6

Wieleba Jarosław

28 razy

I b LO

rok urodzenia 1990

7

Szmidt Bartosz

27 razy

II c LO

rok urodzenia 1991

8

Samczyński Marek

26 razy

II a LO

rok urodzenia 1992

9

Biernat Konrad

26 razy

III b LO

rok urodzenia 1988

10

Rożek Łukasz

26 razy

II b LO

rok urodzenia 1990

 

 

Bieg 4×10m.

1

Filewicz Jakub

7,90 sek.

III A LO

rok urodzenia 2004

2

Winiarczyk Mateusz

8,10 sek.

III A LO

rok urodzenia 2005

3

Pezda Karol

8,40 sek.

III A LO

rok urodzenia 2005

4

Stański Bartosz

8,46 sek.

III a LO

rok urodzenia 2003

5

Breś Bartłomiej

8,50 sek.

III A LO

rok urodzenia 2005

6

Nosal Tomasz

8,66 sek.

I a LO

rok urodzenia 1993

7

Placha Mateusz

8,73 sek.

III a LO

rok urodzenia 1990

8

Brodowski Hubert

8,80 sek.

III A LO

rok urodzenia 2005

9

Łukasz Jan

8,80 sek.

III A LO

rok urodzenia 2005

10

Pasternak Damian

8,80 sek.

III A LO

rok urodzenia 2005

 

Siady z leżenia

1

Bzdeń Bartosz

60 razy

III b LO

rok urodzenia 1994

2

Flis Mateusz

59 razy

II T Log

rok urodzenia 1999

3

Kosidło Jakub

59 razy

IV T Log

rok urodzenia 1999

4

Małek Arkadiusz

57 razy

III TH

rok urodzenia 1994

5

Hajdara Rafał

56 razy

IV TOUG

rok urodzenia 1993

6

Magier Paweł

55 razy

II TOUG

rok urodzenia 1994

7

Beksiak Michał

53 razy

II b LO

rok urodzenia 1990

8

Krzos Krystian

51 razy

IV T Log

rok urodzenia 1999

9

Rząd MIchał

51 razy

III TL

rok urodzenia 1994

10

Maziarz Mateusz

51 razy

II b LO

rok urodzenia 1990

 

 

Skłon tułowia

1

Skubik Mateusz

+35 cm

II a LO

rok urodzenia 1988

2

Gąsiorowski Damian

+33 cm

I b TZ

rok urodzenia 1990

3

Jargiło Tomasz

+32 cm

III a LO

rok urodzenia 1987

4

Flis Damian

+31 cm

I a TOUG

rok urodzenia 1990

5

Kędra Marek

+31 cm

II b LO

rok urodzenia 1988

6

Gałus Łukasz

+31 cm

II a LO

rok urodzenia 1991

7

Sobstyl Daniel

+31 cm

II LP

rok urodzenia 1989

8

Wojtan Jacek

+30 cm

III b LO

rok urodzenia 1990

9

Łukasik Maciej

+30 cm

II c LO

rok urodzenia 1991

10

Jędrychowski Paweł

+30 cm

II a TZ

rok urodzenia 1991

 

 

 

Najlepsze wyniki uzyskane w

Międzynarodowym Teście Sprawności Fizycznej

 

1 Kiszka Bartłomiej 83,83 pkt IV TL rok urodzenia 1994
2 Rząd Michał 82,83 pkt. IV TL rok urodzenia 1994
3 Lewandowski Mateusz 80,67 pkt III T Leś. rok urodzenia 1995
4

Nosal Tomasz

79,13 pkt

I a LO

rok urodzenia 1993

5 Pawlos Jakub 78,17 pkt III T Leś. rok urodzenia 1995
6

Miazga Paweł

76,13 pkt

III b LO

rok urodzenia 1990

7

Flis Damian

75,13 pkt

III a LO

rok urodzenia 1990

8 Giżka Szymon 74,83 pkt III T Leś. rok urodzenia 1995
9

Łukasik Krzysztof

74,63 pkt

II a LO

rok urodzenia 1992

10

Sulowski Paweł    

74,30 pkt

I a LO

rok urodzenia 1993

11

Samczyński Marek

72,13 pkt

II a LO

rok urodzenia 1992

12

Wieleba Jarosław

72,00 pkt

III b LO

rok urodzenia 1990

13

Skubik Mateusz

71,88 pkt

III a LO

rok urodzenia 1988

14

Wojtan Jacek

71,13 pkt

III b LO

rok urodzenia 1990

15

Szmidt Bartek

70,63 pkt

II c LO

rok urodzenia 1991

16

Wiciński Paweł

69,25 pkt

III a LO

rok urodzenia 1988

 

Rożek Łukasz

69,25 pkt

II b LO

rok urodzenia 1990

17

Matuszewski Bartłomiej

68,29 pkt

II a LO

rok urodzenia 1993

18

Łukasik Marcin

68,00 pkt

III b LO

rok urodzenia 1990

19

Dudek Sylwester

66,71 pkt

I a LO

rok urodzenia 1994

20

Malec Marcin

65,75 pkt

III LP

rok urodzenia 1988

21 Serwatka Monika 65,57 pkt I a LO rok urodzenia 1997
22

Machulak Jakub

65,57 pkt

II a LO

rok urodzenia 1993

23

Gajór Katarzyna

65,50 pkt

IV a TZ

rok urodzenia 1986

24

Janik Rafał

65,43 pkt

II a LO

rok urodzenia 1993

25

Powęzka Łukasz

65,38 pkt

II c LO

rok urodzenia 1991

 

Osiewicz Rafał

65,38 pkt

III a LO

rok urodzenia 1990

26

Ziółkowski Dariusz

65,25 pkt

IV b TZ

rok urodzenia 1987

27 Rak Aleksandra 64,71 pkt I a LO rok urodzenia 1997
28

Szyszka Sławomir

64,63 pkt

I a TZ

rok urodzenia 1990

 

Kedra Marek

64,63 pkt

II b LO

rok urodzenia 1988

29

Sobstyl Daniel

64,50 pkt

II LP

rok urodzenia 1989

30

Mazur Dariusz

64,38 pkt

II LP

rok urodzenia 1988

31

Kowalik Daniel

64,29 pkt

I a LO

rok urodzenia 1994

32

Łukasik Maciej

64,13 pkt

II c LO

rok urodzenia 1991

33

Kasica Marcin

63,88 pkt

IV b TZ

rok urodzenia 1986

34

Ciupak Rafał

63,86 pkt

I a LO

rok urodzenia 1994

35

Osiewicz Justyna

63,70 pkt

III c LO

rok urodzenia 1992

36

Krzak Jacek

63,63 pkt

II LP

rok urodzenia 1988

37 Pudełko Paweł 63,33 pkt. IV TL rok urodzenia 1994
38

Sulowski Łukasz

63,29 pkt

III c LO

rok urodzenia 1992

39

Jargiło Tomasz

63,25 pkt

III a LO

rok urodzenia 1987

40 Kapusta Jagoda 63,17 pkt IV TH rok urodzenia 1994
41

Łukasiewicz Michał

63,00 pkt

III a LO

rok urodzenia 1990

42

Kotuła Małgorzata

62,90 pkt

III c LO

rok urodzenia 1992

 

Jarosz Jakub

62,90 pkt

I a LO

rok urodzenia 1994

43

Wnuk Karol

62,88 pkt

III LP

rok urodzenia 1988

44

Miazga Damian

62,75 pkt

III b LO

rok urodzenia 1987

 

Rząd Hubert

62,75 pkt

III b LO

rok urodzenia 1987

45

Bielak Iwona

62,63 pkt

IV a TZ

rok urodzenia 1986

 

Fusiara Paweł

62,63 pkt

III a LO

rok urodzenia 1987

46

Dec Jarosław

62,38 pkt

II a LO

rok urodzenia 1992

47

Krzosek Daniel

62,17 pkt.

II a LO

rok urodzenia 1995

48

Albiniak Małagorzata

62,10 pkt

IV a TZ

rok urodzenia 1987

49

Dec Jarosław

62,00 pkt

III a LO

rok urodzenia 1992

50

Łukasik Aldona

61,90 pkt

I c LO

rok urodzenia 1990

51

Kierepka Damian

61,75 pkt

II c LO

rok urodzenia 1991

52

Szyfer Bartłomiej

61,63 pkt

II LP

rok urodzenia 1988

 

Pęzioł Bartosz

61,63 pkt

III a LO

rok urodzenia 1987

 

Flis Daniel

61,63 pkt

III a LO

rok urodzenia 1990

53

Ładziak Kamil

61,57 pkt

III a LO

rok urodzenia 1992

54

Tomaszewski Daniel

61,33 pkt.

II b LO

rok urodzenia 1995

55

Kondrat Marlena

61,30 pkt

III c LO

rok urodzenia 1992

56 Marchut Aneta 61,29 pkt II b LO rok urodzenia 1996
57

Odrzywolski Marek

61,25 pkt

IV b TZ

rok urodzenia 1987

58

Kamiński Tomasz

61,13 pkt

III b LO

rok urodzenia 1989

59

Moskal Bartłomiej

61,00 pkt

I b LO

rok urodzenia 1990

 

Markiewicz Kamil

61,00 pkt

IV a TZ

rok urodzenia 1986

60

Nurecka Jagoda

60,90 pkt

I TZ

rok urodzenia 1994

61 Bańka Karol 60,86 pkt I a LO rok urodzenia 1997
62

Lipski Przemysław

60,83 pkt.

II a LO

rok urodzenia 1995

63

Żuraw Artur

60,75 pkt

I b TZ

rok urodzenia 1990

64

Adamek Kamil

60,71 pkt

I a LO

rok urodzenia 1994

65

Kiszka Paweł

60,50 pkt

III a LO

rok urodzenia 1988

66

Jędrychowski Paweł

60,40 pkt

IV TZ

rok urodzenia 1991

67 Łukasiewicz Krzysztof 60,33 pkt III T Leś. rok urodzenia 1995
68

Woś Bartłomiej

60,29 pkt

II TZ

rok urodzenia 1993

69

Szafran Damian      

60,13 pkt

III b LO

rok urodzenia 1991

70

Pachuta Łukasz

60,00 pkt

II LP

rok urodzenia 1988

 

Pikula Tomasz

60,00 pkt

III b LO

rok urodzenia 1987

 

Małek Katarzyna

60,00 pkt

III b LO

rok urodzenia 1989