ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
 
 


Terminarz zawodów

                   

Kalendarz Licealiady w Powiecie Janowskim

na rok szkolny 2023/2024

 

 

 

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

(½ finału woj.)

Miejskie

Powiatowe

1

Sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł.

17.10.2023 r

Tomaszów Lub.

10.10.2023

(wtorek)

Biłgoraj

04.10.2023

(środa)

Organizator ZS Witos

2

Badminton drużyn. dziew. i chłop.

15.11.2023 r

Lubartów

09.11.2023

(czwartek)

Tarnogród

30.10.2023

(poniedziałek)

Organizator Ptoczek

3

Szachy drużynowe

 

08.12.2023 r

Zamość

 

05.12.2023

(wtorek)

Organizator ZS Witos

4

Pływanie –sztafety i zawody indywidualne dz.  chł.

30.11.2023 r

Lublin

23.11.2023

(czwartek)

Kraśnik

14.11.2023

(wtorek)

Organizator LO

5

Tenis stołowy drużynowy. dziew i chłop.

26.03.2024 r

Biłgoraj

20.03.2024

(środa)

Biłgoraj

14.03.2024

(czwartek)

Organizator Potoczek

6

Piłka siatkowa dziewcząt

20.02.2024 r Tomaszów Lub.

13.02.2024

(wtorek)

Kraśnik

25.01.2024

(czwartek)

Organizator ZS Witos

7

Piłka siatkowa chłopców

21.02.2024 r

Biała Podlaska

14.02.2024

(środa)

Biłgoraj

25.01.2024

(czwartek)

Organizator ZS Witos

8

Piłka ręczna dziewcząt

14.03.2024 r

Kraśnik

06.03.2024

(środa)

Kraśnik

29.02.2024

(czwartek)

   Organizator Potoczek

9

Piłka ręczna chłopców

15.03.2024 r

Puławy

07.03.2023

(czwartek)

Biłgoraj

29.02.2024

(czwartek)

   Organizator Potoczek

10

Koszykówka dziewcząt

09.04.2024 r

Biała Podlaska

04.04.2024

(czwartek)

Kraśnik

22.03.2024

(piątek)

     Organizator ZS Witos

11

Koszykówka chłopców

10.04.2024 r

Biała Podlaska

05.04.2024

(piątek)

Kraśnik

25.03.2024

(poniedziałek)

     Organizator ZS Witos

12

Piłka nożna

dziewcząt

23.04.2024

Chełm

16.04.2024

(wtorek)

Biłgoraj

11.04.2024

(czwartek)

Organizator LO

13

Piłka nożna

chłopców

24.04.2024 r

Chełm

17.04.2024

(środa)

Kraśnik

10.04.2024

(środa)

Organizator ZST Janów

14

Koszykówka 3x3 dziew. i chłop.

17.05.2024 r

Zamość

13.05.2024

(poniedziałek)

Kraśnik

29.04.2024

(poniedziałek)

Organizator ZS Witos

15

Siatkówka plażowa dziew. i chłop

13.06.2024 r

Świdnik

06.06.2024

(czwartek)

Biłgoraj

27.05.2024

(poniedziałek)

Organizator ZST Janów