ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

 

 
   
   
   
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sport w Szkole

              

Zawody strzeleckie z okazji "Dnia Munduru"

XII Mistrzostwa Sportowo - Obronne Szkół Średnich Województwa Lubelskiego KRESY 2019

XXV Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Puchar Ministra Obrony Narodowej /Bolesławiec 2019.08.26-29/

Nauczyciele wychowania fizycznego

w Zespole Szkół im. W. Witosa

TRÓJBÓJ STRZELECKI

z okazji „Dnia Munduru”

w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa

 

Do zawodów  zgłosiło się 39 osób, wszystkie konkurencje wystrzelało 15 uczniów.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1.       Małek Kacper – ZS Wólka Ratajska – 120 pkt.

2.       Wieleba  Brajan – ZS Polichna – 87 pkt.

3.       Khomichuk Bohdana  – PSP Momoty Górne – 86 pkt.

4.       Łukasik Mateusz - PSP Momoty Górne – 62 pkt.

5.       Żuraw Adrian - PSP Momoty Górne – 56 pkt.

6.       Lewandowski Kamil - ZS Polichna

7.       Pawlos Julia - PSP Momoty Górne

8.       Kamińska Klaudia – PSP Janów Lubelski

9.       Powęzka Oskar -  PSP Momoty Górne

10.   Madej Anna – PSP Momoty Górne

11.   Gałus Marcin - ZS Wólka Ratajska

12.   Szewc Kamila - PSP Momoty Górne

13.   Rząd Sylwia - PSP Momoty Górne

14.   Pawlos Julia - PSP Momoty Górne

15.   Torba Kinga - PSP Momoty Górne

 

XII Zawody Sportowo - Obronne

Szkół Średnich Województwa Lubelskiego KRESY 2019.

/Wolica - Sitaniec 11.10.2019 r./

Miejsce I w klasyfikacji generalnej dziewcząt drużyna w składzie: Kulpa I., Baran P., Czarna E., Zarańska K.
Miejsce I w marszobiegu w klasyfikacji dziewcząt.
Miejsce I w strzelaniu drużynowym dziewcząt.

 

Miejsce I w klasyfikacji generalnej chłopców drużyna w składzie: Serwatka P., Pasztaleniec M., Lenart M., Gajur Ł.
Miejsce I w marszobiegu w klasyfikacji chłopców.
Miejsce I w strzelaniu drużynowym chłopców.

 

W strzelaniu indywidualnym
1. Pasztaleniec M.
2. Baran P.
3. Gajur Ł.

XXV Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych

o Puchar Ministra Obrony Narodowej

/Bolesławiec 2019.08.26-29/

 

Mistrzostwo drużyny dziewcząt w składzie:

Czarny Edyta

Baran Patrycja

Skrzypek Magdalena

 

Wicemistrzostwo drużyny chłopców w składzie:

Serwatak Paweł

Pasztaleniec Mateusz

Lenart Marcin

Gajur Łukasz

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

pracujący w Zespole Szkół

 

mgr Cezary  

Dobrowolski

od 1999

mgr Radosław 

Szymański

od 2005

mgr Joanna

Sajewska

od 2013

mgr Andrezej Jarosz od 2016

mgr Grzegorz

Ciupak

od 2009 do 2018

mgr Wiesław Mucha od 2014 do 2018
mgr Janusz Sulowski od 2014 do 2016

mgr Ryszard  

Majkowski

od 2007 do 2012

mgr Ryszard  

Boryński

od 2008 do 2009

od 1999 do 2000

mgr Angelika

Peret

od 2005 do 2007

mgr Grażyna

Skiba

od 1993 do 2006

mgr Łukasz

Widz

od 2007 do 2008

mgr Małgorzata

Lewczuk

od 2004 do 2005

mgr Wioletta

Rząd

od 2003 do 2005

mgr Daniel

Tomiło

od 2003 do 2004

mgr Andrzej

Janacz

od 1995 do 2000

mgr Beata

Hulak

od 1996 do 1999

mgr Tomasz

Hulak

od 1996 do 1998

mgr Andrzej

Majkowski

od 1995 do 1996

mgr Grzegorz

Nieborak

od 1995 do 1996

mgr Stefan

Hałabis

od 1991 do 1993